Biuro SSOM informuje o możliwości zgłaszania uwag, wniosków i propozycji zmian do projektu "Zintegrowanego Planu Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023"  w ramach konsultacji społecznych przeprowadzanych przez  Biuro Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

W dokumencie tym znajdują się informacje o planowanych działaniach w sferze zrównoważonej mobilności. Mieszkańcy Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego mają wpływ na kształt dokumentu poprzez zgłaszanie uwag, wniosków oraz propozycji zmian.

Uwagi dot. projektu "Zintegrowanego Planu Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023"  można przekazywać od 14.06.2016 r. do dnia 29.06.2016 r. (liczy się data wpływu) w następującej formie:

  1. Drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule wiadomości "Konsultacje społeczne w zakresie Planu Zrównoważonej Mobilności - SOM",
  2. Drogą korespondencyjną na adres: Biuro Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, pl. Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin;
  3. Bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, pl. Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin.

Biuro Stowarzyszenia informuje, że w dniu 16 czerwca br. (czwartek) w godz. 17.00 - 18.30 w sali sesyjnej Rady Miasta Szczecin  odbędzie się spotkanie konsultacyjne z Wykonawcą Zintegrowanego Planu Mobilności dla SOM, podczas którego będzie można zgłaszać wszelkie uwagi oraz propozycje zmian w treści projektu dokumentu pn. "Zintegrowany Plan Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023".  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

W załączeniu projekt Planu Mobilności.